Czym jest Slow Kariera?

Cześć 💚 💛 💚
Jestem Justyna, twórczyni Slow Kariery. Miło mi Cię tu gościć 💛 Z tej zakładki dowiesz się wszystkiego na temat mojej marki.

Idea i oferta.

Slow Kariera to idea, która pociągnęła już za sobą setki osób gotowych przyznać przed sobą, że chcą wolniej, uważniej, pełniej, szczęśliwiej i jednocześnie opłacalnie, wygodnie, z gratyfikacją. Slow Kariera to proces zmiany. To transformacja w nowe.
Slow Kariera to marka, która towarzyszy we wzniecaniu i rozwijaniu autorskich marek o wyjątkowej energii, we wspieraniu ich Twórców oraz w towarzyszeniu w poszukiwaniu nowych ścieżek zawodowych. Rozumiem, że nie każdy marzy o ‚klasycznej’ (pionowej) karierze. Moja marka powstała, by wspierać Klientów w realizacji poziomego modelu kariery – opartego o takie wartości, jak osobista misja, wewnętrzna wolność, atmosfera i równowaga – który to najlepiej realizować we własnym slow biznesie.

Slow jest dla Ciebie, jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiadasz twierdząco:

🌿 Jedyne, o czym marzysz to rezygnacja z obecnego stylu pracy – chcesz wyrwać się z korporacyjnego, przyduszającego schematu życia?
🌿 Planujesz zostać freelancerem?
🌿 Prowadzisz agencje kreatywną i potrzebujesz dodatkowego, doraźnego wsparcia?
🌿 Masz swój biznes i ukierunkowujesz go właśnie na slow – tak, by był biznesem uważnym, świadomie rezonującym z otoczeniem i pro-aktywnym?
🌿 Marzysz o ucieczce na wieś i rozkręceniu spokojnego biznesu pośród natury?
🌿 Przebranżawiasz się?

Jakie grupy stanowią grono moich Klientów?

🌿 Marki z „duszą” – z osobistą misją i ideą, np. ośrodki medycyny holistycznej, strefy rozwoju osobistego, firmy w duchu eko i zero waste, agroturystyka, sektor beauty.
🌿 Freelancerzy – artyści, rękodzielnicy, trenerzy, doradcy duchowy / tantrycy / szamani, zielarze, masażyści, rzemieślnicy, astrologowie, designerzy.
🌿 Start upy.
🌿 Sklepy internetowe.
🌿 Osoby odchodzące z etatu / korporacji chcące założyć własny biznes.
🌿 Ci, którzy przeprowadzają się na łono natury razem z pomysłem na biznes.
🌿 Agencje kreatywne potrzebujące sporadycznego wsparcia w mocach przerobowych – głównie copywriting.
TU możesz sprawdzić moje ulubione realizacje.

W przestrzeni Slow Kariery swoje miejsce odnajdą:

☘️ Freelancerzy, którzy poszukują wiedzy, jak tworzyć własną markę osobistą i prezentować swoje umiejętności by z sukcesem pozyskiwać właściwych klientów.
☘️ Ci, którzy tworzą świadome, wrażliwe i twórcze biznesy, które wpisują się w ideę SLOW, np. ośrodki rozwoju duchowego, eko – sklepy internetowe, pensjonaty agroturystyczne, kobiece biznesy dedykowane urodzie.
☘️ Pracujący kreatywnie Innowatorzy, Twórcy i Artyści, poszukujący wsparcia w zakresie odkrycia swojej osobistej misji, ukierunkowania i motywacji.
☘️ Pracownicy korporacji, którzy czują się wypaleni bądź też chcą postawić wszystko na jedną kartkę i swój projekt po godzinach zamienić w pełnowymiarowy biznes.
☘️ Właściciele niszowych i oryginalnych biznesów, którzy szukają kogoś, kto zaopiekuje się narracyjną stroną ich marki i podpowie, jak w wyjątkowy i efektywny sposób dotrzeć do klientów.
☘️ Wszyscy, którzy szukają dla siebie i swoich biznesów nowych rozwiązań, natchnienia i wsparcia.

Zapraszam na mojego bloga: slowkariera.com/blog, którego polecam:

🌾 Tym, którzy starają się samodzielnie tworzyć marketing w swoich biznesach.
🌾 Zainteresowanym koncepcją pracy zdalnej oraz pracy blisko natury.
🌾 Freelancerom, którzy poszukują natchnienia, nowych rozwiązań i wsparcia.
🌾 Reprezentantom niszowych zawodów, którzy w prezentacji swojej marki i pozyskaniu klientów mają podwójnie trudne zadanie.

Slow Kariera dopinguje każdy pomysł, który zakłada wolność, spełnienie i niezależność.

Pracę ze mną wyróżnia twórczość i kreatywność procesu, bezpieczne warunki do rozwoju oraz przejrzyste zasady współpracy. Holistycznie i kompleksowo podchodzę do każdego biznesu i każdego pomysłu na ścieżkę zawodową. Opracowuję struktury, tworzę procesy i systematyzuję pracę. Zawsze dbam o odpowiednią atmosferę spotkania oraz czas współpracy dopasowany do Ciebie. Potrzebujesz spotkania wieczorem lub w weekend? Załatwione. Chcesz się spotkać w nietypowym miejscu? Nie ma problemu.
Mam nadzieję, że dzięki Slow Karierze Ty odkryjesz swoje slow. W mojej codziennej pracy, wierzę, że życie, które mamy do przeżycia, może być w zupełności spójne z naszym stylem pracy. Klienci Slow Kariery rozumieją, że są tym, co tworzą. Razem pracujemy nad tym, by tworzyć tylko to, co naprawdę chcą dawać innym i pozwalać się zauważać.
Zapraszam Cię do moich grup na FB:🌟 Do grupy dla tych, którzy prowadzą biznes na wsi: facebook.com/groups/927961580990981/.🌟 Do grupy dla wybierających poziomy (oparty na wartościach takich, jak – misja, satysfakcja, atmosfera, współdziałanie) model kariery: facebook.com/groups/927961580990981/.
🌟 Do grupy dla osób posiadających Dar i Markę z Duszą, chcących je zmonetyzować: facebook.com/groups/565220231055203/.

Jakie rezultaty dostarcza i jakie uczucia wzbudza Slow Kariera?

SOSZJALE : FEJSBUŃ i INSTA.

Kontakt.

Czujesz, że moje usługi są wprost stworzone dla Ciebie na obecnym etapie życia?
Skontaktuj się ze mną 💚
☘️ justyna@slowkariera.com
☘️ 698 577 659

Więcej:

Do usłyszenia / zobaczenia / przeczytania! :*
Justyna Poluta – CEO.