DLA KOGO PRACUJĘ?

Slow Kariera jest dla Ciebie, jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiadasz twierdząco:

🌿 Jedyne, o czym marzysz to rezygnacja z obecnego stylu pracy – chcesz wyrwać się z korporacyjnego, przyduszającego schematu życia?
🌿 Planujesz zostać freelancerem?
🌿 Masz swój biznes i ukierunkowujesz go właśnie na slow – tak, by był biznesem uważnym, świadomie rezonującym z otoczeniem i pro-aktywnym?
🌿 Marzysz o ucieczce na wieś i rozkręceniu spokojnego biznesu pośród natury?
🌿 Przebranżawiasz się?

Jakie grupy stanowią grono moich Klientów?

🌿 Marki z „duszą” – z osobistą misją i ideą, np. ośrodki medycyny holistycznej, strefy rozwoju osobistego, firmy w duchu eko i zero waste, agroturystyka, sektor beauty.
🌿 Freelancerzy – artyści, rękodzielnicy, trenerzy, doradcy duchowy / tantrycy / szamani, zielarze, masażyści, rzemieślnicy, astrologowie, designerzy.
🌿 Start upy.
🌿 Sklepy internetowe.
🌿 Osoby odchodzące z etatu / korporacji chcące założyć własny biznes.
🌿 Ci, którzy przeprowadzają się na łono natury razem z pomysłem na biznes.

W przestrzeni Slow Kariery swoje miejsce odnajdą:

☘️ Freelancerzy, którzy poszukują wiedzy, jak tworzyć własną markę osobistą i prezentować swoje umiejętności by z sukcesem pozyskiwać właściwych klientów.
☘️ Ci, którzy tworzą świadome, wrażliwe i twórcze biznesy, które wpisują się w ideę SLOW, np. ośrodki rozwoju duchowego, eko – sklepy internetowe, pensjonaty agroturystyczne, kobiece biznesy dedykowane urodzie.
☘️ Pracujący kreatywnie Innowatorzy, Twórcy i Artyści, poszukujący wsparcia w zakresie odkrycia swojej osobistej misji, ukierunkowania i motywacji.
☘️ Pracownicy korporacji, którzy czują się wypaleni bądź też chcą postawić wszystko na jedną kartkę i swój projekt po godzinach zamienić w pełnowymiarowy biznes.
☘️ Właściciele niszowych i oryginalnych biznesów, którzy szukają kogoś, kto zaopiekuje się narracyjną stroną ich marki i podpowie, jak w wyjątkowy i efektywny sposób dotrzeć do klientów.
☘️ Wszyscy, którzy szukają dla siebie i swoich biznesów nowych rozwiązań, natchnienia i wsparcia.