DLA POSZUKUJĄCYCH SWOJEJ DROGI ZAWODOWEJ

Kariera w rytmie slow to kariera oparta na uważności na własne potrzeby, świadomym rezonowaniu z otoczeniem i czułości wobec szans, które Ci sprzyjają.

Być może jesteś teraz w takim momencie swojej drogi zawodowej, że czujesz się rozsypana, niespójna z dawnymi ambicjami i ponad wszystko – zmęczona każdym kolejnym dniem. Doskonale to rozumiem.

Kiedyś myślałam, że ścieżka do sukcesu jest klarowniejsza. Dopiero weryfikacje w akcji, zwodnicze drogi i doświadczanie na własnej skórze pokazały mi, że ta ścieżka ma swój początek w naszym osobistym podejściu.. O mojej osobistej historii i drodze do slow możesz przeczytać tutaj.

Karierę w rytmie slow buduje się w oparciu o karierę poziomą.

Pozioma kariera to sposób rozumienia przeciwstawny powszechnemu pojmowaniu kariery – pionowemu. Pionowa kariera zakłada respektowanie takich wartości, jak prestiż, możliwość awansu, uznanie społeczne, funkcja.  Pozioma kariera umiejscawia wartości przypisane pracy w systemie wewnętrznym – dotykając wewnętrznej intencji, osobistej misji, stylu życia.

Może przyszedł w Twoim życiu taki moment, by przyjrzeć się swojej osobistej misji i wartościom na nowo? 

Mimo różnych doświadczeń zawodowych, wciąż poszukujesz swojej ścieżki zawodowej?

Należysz do osób wysoko wrażliwych i zaangażowanie w pracę kosztuje Cię niewspółmiernie dużo, a co za tym idzie masz ciągłe poczucie nieadekwatności?

Pracujesz w korporacji, ale nie wyobrażasz sobie, że miało by do trwać dłużej?

Marzysz o własnym biznesie?

Zapraszam Cię na Trening Slow Kariery!

Forma treningu.

Trening poziomej kariery przyjmuje formę rozmowy, która daje przestrzeń do skontaktowania się ze swoimi potrzebami. Poruszamy tematy Twoich żądań, utęsknień i rozczarowań, po czym odbarwimy je z przykrej energii i rozłożymy na proste i spójne z Twoimi wyobrażeniami o karierze kroki.Rozmowa trwa 1.5 godziny i zawiera także twórcze ćwiczenia – np. stworzenie osobistej misji, ułożenie własnej medytacji przypominającej o priorytetach oraz napisanie eseju o tym, czego nauczyły Klienta / Klientki dotychczasowe zawodowe porażki.

Co zyskasz?

Po treningu uwolnisz się od przytakiwania czyimś „wyższym” racjom, skontaktujesz się z własnymi potrzebami, nauczysz się jasno i z szacunkiem do siebie wyrażać to, co chcesz osiągnąć. Na spokojnie przyjrzysz się swoim wewnętrznym nieścisłościom, z których wyłoni się prosta wizja zachęcająca do dalszych decyzji. 

Od uczucia uwolnienia, wytchnienia i spokoju wewnętrznego dzieli Cię tylko jeden mail z zamówieniem Treningu Slow Kariery :  )