FAQ

Drodzy moi,

Zebrałam tutaj odpowiedzi na najczęściej zadawane mi pytania, zarówno na żywo, jak i w wiadomościach na FB.

Ile kosztuje współpraca z Tobą?

Sugeruję, byś nie postrzegała / postrzegał współpracy ze mną w kategorii wydatku, a inwestycji w wiedzę i rozwój. Jestem zwolenniczką marketingu DIY – wolę gdy moi Klienci sami odpowiadają za swój marketing, a ja im tylko podpowiadam, dopisuję i podsuwam rozwiązania. Wiem, że każdy sam jest ekspertem od swojej autorskiej marki.  W tym rzecz – to właśnie jest esencja slow – wspieram w kreacji, towarzyszę we wdrożeniach i dostarczam materiał, którego nie potrafisz wykrzesać samodzielnie, ale jestem w cieniu.  Sprzedaję Ci teksty i rozwiązania, które możesz zaadaptować wprost, a możesz przekształcić. 

Współpraca ze mną na pewno jest znacznie tańsza, niż zatrudnianie marketingowca na etat / część etatu bądź wynajmowanie agencji marketingowej. 

Koszt współpracy zależy również od Twojego celu oraz poziomu, w jakim możesz się zaangażować.  Wystawiam faktury, podpisuję umowy o dzieło.

Proponowane przeze mnie ceny są dostępne, rozsądne i adekwatne do oferowanej wartości. 

Każdego Klienta traktuje indywidualnie, jeśli potrzebujesz kilku rzeczy – zrobię dla Ciebie indywidualną wycenę.

W jaki sposób rozpocząć współpracę? 

Wystarczy, że wyślesz do mnie maila na adres: justyna@slowkariera.com, zadzwonisz pod numer 698 577 659 albo odezwiesz się na FB (link do mojego prywatnego konta). Chwilę porozmawiamy o tym, co chcesz osiągnąć i błyskawicznie będziesz wiedział / wiedziała, jakiego rzędu to inwestycja i na kiedy projekt dla Ciebie będzie gotowy.

Czy mogę Cię poznać i  porozmawiać z Tobą, zanim podejmę decyzję o współpracy?

No pewnie! Przecież jestem zwyczajną dziewczyną z pomysłem na własną markę, która może odmienić Twoje podejście do biznesu czy kariery. Ja nawet nie lubię kreować się na wybitną ekspertkę, po prostu robię to, co robię – z sukcesem, z radością i z korzyścią dla obu stron. 

Możesz do mnie napisać maila (justyna@slowkarera.com), odezwać się na FB (link) albo zadzwonić – 698 577 659. Tak po prostu. Chodzi przecież o cenne i wartościowe dla Ciebie przedsięwzięcie, o Twoją markę, o Twoje plany. Rozumiesz, że potrzebujesz poczuć, czy jesteś skłonna / skłonny mi zaufać.

Na jakiej podstawie świadczysz swoje usługi? Skąd to wszystko wiesz – studia czy praktyka?

Slow Kariera to filozofia praktykowana na własnej skórze i na własnym portfelu. Opracowane usługi są wynikiem autorskich metod. O moim wykształceniu możesz przeczytać TUTAJ, zaś swoje doświadczenie opisałam TU. Miałam przyjemność praktykować zarówno w agencjach kreatywnych, jak i pełniąc stanowiska obejmujące obowiązki marketingowca. 

Czy istnieje możliwość wystawienie faktury / wrzucenia sobie współpracy z Tobą w koszty?

Ależ oczywiście, istnieje.