Historia

Początki SLOW KARIERY sięgają przełomu 2015 i 2016 roku. Mieszkałam wtedy na wsi, gdzie w aurze spokoju i radosnego obcowania z naturą, tworzyłam strategie marketingowe, redagowałam treści dla kobiecych marek i blogowałam o freelancingu.

Mogłam to robić z każdego miejsca na ziemi. Wybrałam jedzenie malin prosto z krzaka, chodzenie gołymi stopami po zroszonej trawie i sesje medytacyjne w cieniu drzewa śliwowego. Wiedziałam, że nie tylko ja zawsze marzyłam o takim stylu życia i pracy. Zaczęłam uczyć takiego stylu innych.

Wystarczyło rozsiąść się w fotelu na ganku, z laptopa, leżącego na kolanach puścić mantry

Wiedziałam, że kariera w modelu pionowym nie jest dla każdego. Że nie wszyscy marzymy o wspinaniu się po szczeblach korporacyjnych stanowisk. Już wtedy praktykowałam model kariery poziomej – opartej o zgodność ze stylem życia, relacje z ludźmi i naturą oraz doświadczanie tego, czego tylko dusza zapragnie.

Dziś „wyprowadzam” Marki i Ludzi z metropolii, o czym piszę tutaj.

Kolejne lata spędziłam na podróżowaniu, poznawaniu odmiennych perspektyw i wypracowywaniu życiowej zaradności. SLOW KARIERA została zawieszona, aż do lata 2019 roku, gdy przeszła re – branding, a ja postanowiłam wprowadzić w życie wszystko, czego się nauczyłam i wykorzystać te nauki, pomagając innym robić postępy we własnych celach.

Wiem, jak to jest wykonywać swoją pracę w cieniu drzewa z laptopem na kolanach i kawą w ręce, ale wiem też, jak wygląda kariera w wielkomiejskiej korporacji. Z każdego zawodu płyną inne nauki, ale wszystkie są cennym doświadczeniem, dzięki któremu jestem teraz tutaj z Tobą.

Freelance, praca etatowa, własny biznes. Poprzez łączenie tych rzeczy, a także zajmowanie się nimi całkowicie oddzielnie, poznałam dogłębnie potrzeby i problemy pojawiające się w każdej z tych ścieżek. Teraz, dzięki SLOW KARIERZE, pomogę Ci zbudować markę i wyrobić styl pracy zgodny z Twoim stylem życia.

Na zawsze pozostałam kotem, który chadza własnymi ścieżkami… : ) Moją osobistą historię możesz poznać, klikając tutaj.

 

 

Moja droga do slow nie była prosta. Powracałam wiele razy. 

Piszę o tym na moim blogu…

KTÓŻ Z NAS NIE CHCIAŁBY COFNĄĆ CZASU, CZYLI O REAKTYWACJI SLOW KARIERY.

SIELSKO ANIELSKI BIZNES, CZYLI O TYM, JAK SAMA DOJRZEWAŁAM DO SLOW.