Jak pracuję z klientami?

Szukasz sprawdzających się i elastycznych rozwiązań, zindywidualizowanego kontaktu z autorką treści dla Twojej marki / doradczynią biznesową i pewności, że projekt zostanie wykonany na czas? Doskonale trafiłaś / eś! 

O dowolnej porze możesz się ze mną skontaktować za pomocą maila (justyna@slowkariera.com) bądź fanpejdża (link TU), a ja odpiszę Ci w ciągu max 24 godzin.

Zamówione teksty, podobnie jak analizy i audyty, realizuję od 3 do 7 dni roboczych, treningi i konsultacje odbywają się „od ręki” w ciągu max 3 dni.

Możesz także liczyć na bezpłatną wycenę zlecenia. Opisz, czego potrzebujesz, a ja w ciągu 24 godzin przedstawię Ci kosztorys. 

Pracę ze mną wyróżnia twórczość i kreatywność procesu, bezpieczne warunki do rozwoju oraz przejrzyste zasady współpracy. Holistycznie i kompleksowo podchodzę do każdego biznesu i każdego pomysłu na ścieżkę zawodową. Opracowuję struktury, tworzę procesy i systematyzuję pracę. Zawsze dbam o odpowiednią atmosferę spotkania oraz czas współpracy dopasowany do Ciebie. Potrzebujesz spotkania wieczorem lub w weekend? Załatwione. Chcesz się spotkać w nietypowym miejscu? Nie ma problemu.

Storytelling, strategie i konsultacje najczęściej tworzę w tych okolicznościach (przyrody):

Oto moja Wieś Spokojna, Wieś Szczęśliwa tak często wspominana w postach na FB (Wpadaj na fanpejdża.) oraz w moich e-bookach (Dostępnych tutaj.)