Interesuje Cię współpraca w rytmie slow?

Dziękuję za zaufanie i cieszę się na Twoją slow otwartość! : ) Wiedz, że wszystkie proponowane przeze mnie opcje będą starannie dobrane pod specyfikę i energię Twojej marki. Nie musisz się obawiać wysokich stawek czy długich terminów realizacji.
Masz wolne jednorazowo 5 stów? Uszyję pakiet usług pod nie. Dysponujesz kwotą 250 zł miesięcznie, którą możesz przeznaczyć na marketing? Pisz! Chcesz przegadać na szybko jakiś temat? Dzwoń! Planuję tylko 60 % dnia roboczego właśnie po to, by móc wcisnąć takie pilne akcje i towarzyszyć Klientom w podejmowaniu kluczowych decyzji.
Rozwiązania slow są rozwiązaniami opłacalnymi, optymalnymi i ostrożnymi. Rekomenduję moim klientom marketing DIY, czyli samodzielną opiekę nad ich komunikacją oraz pozyskiwaniem klientów. Tego ich uczę na sesjach kreatywnych i do tego zachęcam na blogu... By poczuć swój biznes, rezonować z potencjalnymi klientami, odczytywać sygnały rynku i doskonalić pomysł!
Bezpłatna konsultacja co by należało dziubnąć + wycena.
Zaprezentuj swój biznes, określ pokrótce w jakim obszarze potrzebujesz pomocy oraz własnymi słowami nazwij efekt, jaki chcesz uzyskać. Jak tylko będę miała te informacje, przygotuję dla Ciebie ofertę indywidualną, zawierającą zakres prac, przewidywany rezultat merytoryczny oraz kosztorys.

Chcesz czymś się ze mną podzielić, powiedzieć coś od serca?

Uwielbiam ten moment, gdy dostaję od moich Czytelników i Sympatyków wiadomość będącą dowodem na to, że to, co robię do nich przemawia. Dodają mi one energii, jeszcze bardziej czuję, że warto.

Zamierzasz zaproponować mi udział w wydarzeniu bądź kooperację?

Daj znać! Połączmy siły. Wyzwólmy jeszcze więcej wysokich wibracji! Na pewno rozważę Twoją propozycję.

Zapraszam do kontaktu:

Mój mail: justyna@slowkariera.com.

Telefon: 698 577 659.

FB - facebook.com/justynaaldonapoluta.