W Częstochowie brakowało takiego miejsca! Jest po prostu niepowtarzalne – przytulne, wysmakowane i bardzo przystępne, jeśli chodzi o organizację wydarzeń.

A mowa o TuTu, przy ulicy Jasnogórskiej 15 (Wejście od strony Al. Kościuszki 27).

ToTu to wielowymiarowy koncept – połączenie kawiarni z przekąskami z przestrzenią, w której odbywają się warsztaty i wydarzenia.

Link do fanpejdża ToTu

W ostatni wtorek miałam okazję wpaść na kobiecy wieczór. Już samo wejście mnie zatrzymało . . . właściwie zatrzymałam się przed wejściem i dokładnie wiedziałam, że to tu na pewno ToTu ; ) Duży i wyrazisty szyld zapraszał. Schodki prowadzące w dół, przypomniały mi scenę z Alicji z Krainy Czarów. Owszem, trafiłam w wyjątkowe miejsce. Wchodząc, poczułam orzeźwiający i delikatny chłód – tak bardzo potrzebny przy letnich imprezach i warsztatach. Na dzień dobry moją uwagę przykuły stylowe i wygodne meble, jak się później okazało w rozmowie z właścicielką ToTu Dominiką – to ona samodzielnie je odrestaurowała.

Tak, przywiązanie uwagi do szczegółów widać na każdym kroku – od menu, zawierającego takie perełki jak lawendowe piwo i ciastka wypiekane z kwiatami, po wiszące na ścianach niebanalne grafiki autorstwa Karoliny Basiak (link do Jej Insta), aż po wygodnie zaaranżowane przestrzenie z kanapami, które prywatnie uwielbiam!

Już sam zestaw lawendowe piwo + wygodna kanapa był by w stanie mnie przekonać do tego, by zakochać się w tym miejscu. A tu jeszcze cyklicznie organizowane są wydarzenia, które możecie podejrzeć tutaj.

Wtorkowe wydarzenie składało się z prezentacji marek Nu Skin i ProLife, mini – warsztatu makijażystki Matyldy Bojdy oraz wystąpienia Jednej Wspólniczki z Projekt Selflove. Osobiście najbardziej zwróciłam się w stronie Projektu Selflove (kliknij tu, by przejść na stronę projektu). To zupełnie nowa jakość na częstochowskim rynku, oferująca cykliczne damskie, weekendowe wyjazdy. Podczas wyjazdu można skorzystać ze wsparcia wielu specjalistów od weelbeingu, a koszt wyjazdu nie zwala z nóg.

W tak zwanym międzyczasie udało mi się poznać Członkinię nowej w Częstochowie Fundacji Rething (przejdź na fanpejdż) która wspomniała mi o tym, że w następnym tygodniu Fundacja organizuje Charytatywny Sklep Stacjonarny! O szczegółach możecie doczytać tutaj.

Tego wyczekiwałam, tego oczekiwałam. W Częstochowie nareszcie powstało miejsce otwarte na inicjatywy i ludzi!

Już 25 sierpnia (wtorek) zapraszam Was gorąco na mój pierwszy warsztat w ToTu. Warsztat dedykuję osobom, które chcą samodzielnie zajmować się marketingiem w swoich działalnościach.

Ten meet up jest dla Ciebie, jeśli choć na jedno z poniższych pytań odpowiesz twierdząco:
– Prowadzisz firmę i oferujesz dobry produkt, ale masz problem z dotarciem do odbiorców i ze sprzedażą?
– Wiesz, że dobrze jest inwestować w marketing, ale nie wiesz od czego zacząć i jak się do tego zabrać?
– Chcesz zbudować silny wizerunek i wyróżnić się na tle konkurencji, ale nie wiesz jak to zrobić krok po kroku?
– Masz problem ze znalezieniem wyróżników swojej marki i nadaniem jej charakteru?
– Brakuje Ci pomysłów na to, jak skutecznie mówić o swojej marce i oferowanych usługach/produktach.
– Nie wiesz, jak określić swoją grupę docelową i co zrobić, aby odbiorcy polubili oraz zapamiętali Twoją markę?
– Zastanawiasz się, jakie treści publikować i w jaki sposób to robić, aby realizowały założone cele? 

LINK DO MOJEGO WARSZTATU W TOTU

Słowem… warto czasem wyrwać się do miasta… ; ) Widać, że Częstochowa się rozwija! TuTu, Projekt Selflove i Fundacja Rething poznane jednego dnia, dają mi dowód na to, że nie będę wpadała do tego samego miasta, co jeszcze niedawno. Teraz to miasto nowych jakości Cieszy się z tego mój wewnętrzny, przykurzony ale dyplomowany socjolog miasta ; )

Do zobaczenia w ToTu! 

____________________

A co nowego w Slow Karierze?

* Wczoraj ruszyła promocja miesiąca na aż 3 wersję oferty dla Twojego biznesu za jedyne 248 zł! Szczegóły tu.

* Propozycja marketingowa dla tworzących swój biznes, dostępna tutaj.