STORYTELLING W AUTORSKIEJ MARCE

Zapraszam Cię na kurs slow storytellingu.

Storytelling to inaczej marketing narracyjny, sposób na przyciągnięcie uwagi i zjednanie sobie klientów.

Treści, które mają w sobie elementy storytellingu, to niemalże wszystkie treści reprezentujące markę – np. OUR STORY na FB, opis marki na Insta, hasła i motta na stronę HOME, misja i historia zaprezentowane na stronie, a nawet sama nazwa marki, nie wspominając już o motto na wizytówce czy sloganie na banerze, nagłówku w ofercie sprzedażowej czy sposobie, w jaki witasz swoich klientów w newsletter’rze. 

Tajemnica storytellingu tkwi w tym, że dzięki tej metodzie – nie sprzedajesz wprost i nie przekonujesz bezpośrednio. Opowiadasz, proponujesz, nienachalnie zachęcasz. Mówiąc krótko – stajesz się częścią życia swoich klientów, Twoja oferta wpisuje się w ich życiowe wybory. 

Jako aktywnie kupujący, mamy już wstręt do reklam, które wyskakują z każdego zakamarka i marketing narracyjny jawi się jako bardzo odświeżający i delikatny, mimo że wciąż ma ogromną moc. Główną przewagą storytellingu jest to, że opiera się na uczuciach. Prawda jest taka, że kupujemy ze względu na własne uczucia – pożądania, zachwytu, chęci sprawdzenia, zaciekawienia. Nawet wtedy, gdy przyznajemy się tylko do logicznych argumentów i chłodnej kalkulacji.

Więcej o storytellingu możesz przeczytać tutaj: slowkariera.com/storytelling/.

Jaka jest formuła kursu?

Podobnej propozycji nie znajdziesz nigdzie indziej. To nie będzie kurs polegający na tym, że jakiś zautomatyzowany i inteligentny system wyśle Ci zadania i zostawi z nimi samą. Będziemy pracowały razem, a Ty możesz liczyć na moją uważność, troskę i zaangażowanie. Pod moim okiem stworzysz 7 tekstów, które posłużą Ci do prezentacji swojego biznesu i odegrają rolę w sprzedaży Twoich produktów i usług.

Te teksty to:

  • Opis OUR STORY na FB.
  • Oferta / zaproszenie do współpracy.
  • Hasła, motta i sentencje dla Twojej marki, których będziesz mogła używać np. na zdjęciu w tle na FB, w zakładce HOME Twojej strony www czy w nagłówkach newsletter’a.
  • Opis „o mnie” / „o nas” na stronę www.
  • Post witający (pierwszy) na FB.
  • Przykładowe posty na FB w konwencji postu sprzedażowego, postu z backstage’a Twojej firmy, postu animującego (mającego na celu zachęcić do odwiedzania fanpejdża).
  • Ogłoszenie reklamowe, które będziesz mogła zamieszczać w kobiecych grupach biznesowych w dniach promocyjnych bądź na portalach reklamowych (np. jasnapolska.pl czy freelanceria.org).

Na moim kursie nauczysz się pisać o SWOIM BIZNESIE. Nie będziesz uczyła się ogólników w stylu – jak należy sprzedawać w biznesie za pomocą skutecznych treści, za to nauczysz się jak pisać o swoim biznesie by zwiększać jego popularność, a co za tym idzie – liczbę Twoich klientów. 

Jako konsultantka slow biznesu pracuję z autorskimi pomysłami – ze śmiałymi i nieśmiałymi wizjami, z kiełkującymi pomysłami, z talentami, które czekają na odkrycie i z ludźmi, którzy nie zawsze potrafią wyrazić swoje intencje, myśli i zamysły na papierze. 

Kurs składa się z siedmiu zadań, otrzymywanych mailem przez 7 dni oraz dwóch konsultacji telefonicznych trwających 30 minut każda.

Efektem kursu będzie stworzenie siedmiu tekstów wizerunkowo – sprzedażowych, gotowych do użycia w komunikacji marki. Aż siedmiu tekstów w cenie kursu, która wydaje się symboliczna w stosunku do tego, ile zapłaciłabyś np. za jeden tekst stworzony przez copywriterkę. W ofercie Slow Kariery znajduje się stworzenie opisu OUR STORY na FB i wynosi ono 108 zł. Stworzenie oferty to inwestycja rzędu 288 zł.

Copywriter z przyjemnością stworzy dla Ciebie każdy z niezbędnych do stworzenia marki tekstów. Oczywiście, za odpowiednią cenę. Zostawiając Cię z profesjonalnie napisanym tekstem, ale bez wiedzy, jak należy je tworzyć.

Dzięki kursowi nauczysz się pisać poprawne i przyciągające teksty, nasycone językiem korzyści. Teksty, które zamienią Odwiedzających Twoją stronę w Kupujących Twoje produkty / usługi. 

Co jeszcze zyskasz?

Poznasz zasady opowiadania

Dzięki nim Twoje historie będą przyciągać właściwych słuchaczy, nauczysz się dostosowywać je do okoliczności, ale przed wszystkim – do celu biznesowego.

Zdobędziesz nowe umiejętności

Przeniesiesz swoje umiejętności rozmawiania z klientami czy pracownikami na wyższy poziom, niezależnie od miejsca, czasu, wielkości widowni.

Wzmocnisz własną markę

Zbudujesz własne, niepowtarzalne i fascynujące portfolio historii, tak jak to robią najlepsi mówcy na świecie.

Opanujesz sztukę storytellingu

Zamienisz strach przed mówieniem na umiejętność zaangażowania i zachęcenia do słuchania.

Na czym dokładnie będzie polegał kurs?

Kurs potrwa 14 dni, a Ty dostaniesz aż 7 zadań. 7 maili z opisanymi prosto i zrozumiale zadaniami, które wprawdzie są z marketingu, ale wytłumaczone są przystępnym i zrozumiałym językiem. 

Na wykonanie każdego zadania będziesz miała 48 godzin. 

Dla kogo jest mój kurs?

  • Dla freelancerek (np. graficzek, twórczyń stron www, programistek, artystek wizualnych, projektantek ubrań, stylistek, animatorek), które są na początkowym etapie opracowania swojej marki osobistej w sieci. Dla dziewczyn, które właśnie zakładają swojego fanpejdża, opracowują ofertę dla klientów i powoli upubliczniają swoje portfolio.
  • Dla właścicielek biznesów w rytmie slow (np. posiadających agroturystykę, pracownię rękodzielniczą), którym zależy na tym, by oddać tło historii tworzenia biznesu). 
  • Dla szefowych kobiecych biznesów (mobilna kosmetyka, butik, fryzjerstwo).

Inwestycja w kurs.

Inwestycja w kurs wynosi 188 zł.

Czas trwania kursu.

Kurs zaczyna się 15, a kończy 28 sierpnia. Na każde zdanie, otrzymywane co 2 dni, należy poświęcić około godzinki. Każde z wykonywanych przez Ciebie zadań, będzie przeze mnie sprawdzane i weryfikowane, tak byś po zakończeniu kursu została z siedmioma tekstami gotowymi do użycia w komunikacji Twojej marki. W ramach kursu przewidziane są także dwie pół godzinne konsultacje telefoniczne – w środku i na końcu kursu.

Zapis na kurs.

By wziąć udział w kursie, wystarczy wysłać do mnie maila na adres: justyna@slowkariera.com, w temacie wpisując SLOW STORYTELLING. W mailu zwrotnym dostaniesz informacje dotyczące szczegółów uczestnictwa. Zapisy przyjmuję do 14 sierpnia.