STWÓRZ KONCEPT MARKETINGOWY

2 – 15 LISTOPADA 2020

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FB

Koncept marketing brzmi nowatorsko, choć jest prostym narzędziem wykorzystywanym na początkowym etapie tworzenia marki. Stworzenie go polecane jest zarówno biznesom w rytmie slow, jak i każdemu innemu startującemu biznesowi, który potrzebuje starannie opracowanej „strategii niemylenia się z jakąkolwiek inną, podobną marką” czy rozpisanego na harmonogram działań sprzedażowych i wizerunkowych pomysłu na siebie.

Zapraszam Cię na kurs online, podczas którego samodzielnie, z moją pomocą, stworzysz koncept marketingowego dla własnego biznesu.

Kurs dedykuję kobietom, które startują ze swoim biznesem i chcą doprecyzować aspekty dotyczące jego wizerunku, grupy docelowej oraz oferty. Koncept marketing to po prostu opowieść, którą realizujemy, gdy chcemy stworzyć markę. Ta opowieść zawiera się w brandingu, storytellingu, archetypie marki i innych elementach, które dookreślają sam pomysł w taki sposób, by mógł stać się funkcjonalnym sensem.

Co sprawia, że wybieramy daną markę? Jej esencja – przekaz, sens, wartości i fakt, że zaspakaja jakąś naszą potrzebę!Tworząc koncept marketingowy dla swojego biznesu zaprojektujesz właśnie taką esencje. Poukładasz swoje pomysły w spójny wyraz.

W jaki sposób koncept marketingowy pomoże Ci w prowadzeniu Twojego biznesu?

– Stworzysz spójny logicznie i zrozumiały dla konsumenta marki opis.

– W momencie tworzenia np. sponsorowanej kampanii na FB, będziesz mogła sięgnąć po wcześniej sprecyzowane założenia i cele głównych przekazów sprzedażowych, dzięki czemu dotrzesz do swojej grupy docelowej.

– Opracujesz sposób, w jaki będziesz przedstawiała swój produkt / usługę wśród klientów i jak będziesz się z nimi komunikowała.

Masz pewien zarys pomysłu?

Zaczynasz działać, ale potrzebujesz pomocy profesjonalistki od marketingu?

Chcesz dobrze zacząć, nie tracąc czasu na zbyt długie analizy i podchody?

Zapisz się na kurs!

Jak w praktyce będzie wyglądał kurs?

Kurs opieram na komunikacji mailowej w układzie 1:1 oraz na dwóch półgodzinnych konsultacjach telefonicznych. Co 2 dni będziesz dostawała kolejne zadanie z zakresu konstruowania konceptu marketingowego.

Zadania będą przeze mnie sprawdzane, dostaniesz precyzyjne rekomendacje, jak uszczegóławiać kolejne elementy swojego konceptu. Co tydzień – na konsultacji – będziesz mogła zadawać dowolne pytania dotyczące kreowania pomysłu na swój biznes.

Co jest rezultatem kursu?

Tak namacalnie:

– Propozycja logo.

– Moodboard marki.

– Główne cele komunikacyjne wraz z głównym mottem marki i hasłami.

– Oferta / zaproszenie do współpracy.

– Opracowanie strategii SMART, czyli mocnych i słabych stron wraz z zagrożeniami i szansami dla Twojej marki.

– Wytypowanie przewag konkurencyjnych i indywidualnych czynników wyróżniających.- Opracowanie misji.

– Określenie wartości marki.

– Stworzenie manifestu dla Twojego biznesu.

Zapis na kurs.

Zapisy przyjmowane są do 1 listopada.

By zapisać się na kurs, wystarczy wysłać maila na adres justyna@slowkariera.com, w temacie wpisując KURS SLOW KONCEPT.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, jestem dostępna pod numerem telefonu – 698 577 659 oraz na moim prywatnym FB: facebook.com/justynaaldonapoluta.

Inwestycja.

Inwestycja w kurs wynosi 288 zł.

Zapraszam gorąco : )

Justyna.