W PRZYSZŁYM ROKU ODCHODZĘ Z KORPO

NOWA EDYCJA PLANOWANA NA 2021

Masz już po dziurki w nosie dojazdów do pracy, nakładających się na siebie obowiązków na ASAPie, konieczności codziennego stylizowania się do miejsca, którego nie lubisz, układów i układzików w Teamie?

Masz poczucie, że Twoja wiedza i dotychczasowe doświadczenie są wystarczające by stworzyć swój biznes?

Być może masz już na niego pomysł albo nawet zacząłeś / zaczęłaś go rozwijać jeszcze długo wcześniej, zanim zemdliło Cię na myśl, że jutro znowu do korpo.

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś / eś twierdząco – zapraszam Cię na mój workshop online. To dzięki niemu znowu odzyskasz jasną wizję swojej przyszłości. Nie warto, byś teraz podejmował / podejmowała pochopnych i impulsywnych decyzji, bo one tylko niosą stratę.

Do takiej decyzji, jak odejście z korpo, należy przygotowywać się w trybie slow.

Mój kurs przygotuje Cię do tej decyzji!

Jaką formę przyjmie kurs?

Kurs przyjmie formę korespondencji mailowej oraz jednej sesji indywidualnej TRENINGU SLOW KARIERY (slowkariera.com/dla-poszukujacych-swojej-drogi-zawodowej/).

Podczas korespondencji mailowej otrzymasz indywidualne zadania do pracy własnej oraz medytacje, a sesja indywidualna pozwoli Ci uporządkować i nazwać po imieniu swoje nowe priorytety i potrzeby. Odkryjesz, w którą stronę chcesz pójść.

Może będzie to własny biznes albo kariera w innym stylu, niż dotychczasowy.

Ile potrwa kurs?

Kurs potrwa 10 dni.

Jaką poniesiesz inwestycję?

Inwestycja w kurs wynosi 288 zł.

Zapisy.

Info wkrótce.

W korespondencji mailowej ustalimy szczegóły.