AGROTURYSTYKA

Witaj! 🌞

Prowadzisz agroturystykę, pensjonat albo gościniec? Na tę chwilę nie narzekasz na brak rezerwacji, ale z tyłu głowy dręczy Cię myśl, że dobra passa wkrótce się skończy – razem z wakacjami?

Marzy Ci się, by rezerwacji było więcej, także poza sezonem? Sam / sama nie wiesz, jak przyciągnąć Klientów i uatrakcyjnić swoją reklamę? Działania związane z wizerunkiem Twojej działalności, takie, jak – aktualna strona internetowa, przyciągające ogłoszenia, atrakcyjnie prowadzone social media, nowe pomysły, są dla Ciebie ważne, ale nie dysponujesz wystarczającymi środkami, by systematycznie płacić agencjom marketingowym?

Mam dla Ciebie propozycję! 👩‍💼

Barter.

Ja wykonam dla Ciebie pracę z zakresu reklamy (np. napiszę teksty na stronę www, przygotuję plan postów na FB i Insta, zrobię grafiki, zaproponuję przekonujące oferty specjalne, przeprowadzę konsultację doradcze), a Ty udostępnisz mi przestrzeń w swoim Obiekcie.

Jak to będzie wyglądać od strony formalnej?

💪 Najpierw porozmawiam z Tobą o Twoich marketingowych potrzebach i planach rozwoju Obiektu. Określę, w czym jestem w stanie pomóc, dobiorę usługi pod to wsparcie i wycenię moją pracę.

💪 Następnie ustalimy warunki i koszty pobytu u Ciebie, by zestawić je z wartością mojej pracy. Przykładowo, jeśli zamówisz u mnie usługi na 1800 zł, a wartość jednej doby u Ciebie wynosi 180 zł, to umówimy się na pobyt 10 dniowy.

💪 Mogę rozpocząć pracę dopiero na miejscu, a równie dobrze część rzeczy, np. posty na bloga, analiza strony www, mogę wykonać jeszcze zanim będę u Ciebie gościć.

💪 Przyjadę wtedy, gdy będzie to dla Ciebie dogodne. Wtedy, gdy będzie mniej gości, by nie blokować wolnych miejsc, za które możesz dostać standardową zapłatę.

Możliwy czas realizacji barteru: wrzesień – listopad 2021.

Jakie usługi mogę Ci zaproponować?

✍️ Strategia promocji Obiektu oparta o 4 pory roku: slowkariera.com/strategia-4-pory-roku/.

✍️ Audyt tekstów na stronie www + stworzenie nowych: slowkariera.com/analiza-wizerunkowa-marki/.

✍️ Harmonogram postów na social media: slowkariera.com/harmonogram-komunikacji/.

✍️ Konsultacje marketingowe: slowkariera.com/konsultacje-marketingowe/.

Coś więcej o mnie.

Zycie i praca w rytmie slow są moim świadomym wyborem. Mam doświadczenie w pracy w hotelarstwie – w korporacyjnej sieci hoteli oraz w małym pensjonaciku. Warsztat literacki szlifuję od 15 lat, a pisaniem i proponowaniem rozwiązań na uatrakcyjnienie biznesów zajmuję się 7 lat. Lubię podróżowanie i poznawanie nowych ludzi, którzy dzielą tę samą miłość do wsi, natury i powolnego życia.

Co do pobytu:

👉 W grę wchodzi przyjazd do obiektu na terenie całej Polski.

👉 Pobyt musi być skorelowany z wyżywieniem albo choć dostępem do aneksu kuchennego.

👉 Było by miło, gdybyś pomógł / pomogła mi dotrzeć do swojego Obiektu, np. odbierając ze stacji PKP.

Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania – śmiało pytaj.

Zainteresowała Cię moja propozycja?

Zapraszam do kontaktu!

Mój mail: justyna@slowkariera.com.

Mój telefon: 698 577 659.

Pozdrawiam, Justyna.