AUDYT WWW + POPRAWA TEKSTÓW

Tworzysz swoją markę z pasją i pieczołowitością, ale nie wiesz, co o niej mogą myśleć potencjalni klienci, którzy wchodzą na Twoją stronę www? 

Jako absolwentka socjologii potrafię marudzić na wszystkie możliwe sposoby ; ) Zajrzę na Twoją stronę i momentalnie się w nich wczuję, wyłapując wszelkie niedociągnięcia. Wiem, co ludzie myślą. Wiem, co wytykają. Pokażę Ci, które elementy na Twojej stronie internetowej czy w social mediach budzą ich niechęć czy też wątpliwości. 

Obserwujesz konkurencję, inicjujesz podobne działania, ponosisz znaczne koszty, ale nie osiągasz rezultatów, których oczekiwałaś? Czas, aby przyjrzeć się procesom i działaniom z zewnętrznej perspektywy. 

Jeśli samodzielnie opiekujesz się swoją stroną internetową i dbasz o to, by zamieszczone na niej teksty odzwierciedlały to, co rzeczywiście myślisz o swojej pracy i czym się w niej zajmujesz, warto byś zweryfikowała swój punkt widzenia z kimś, kto może na nią spojrzeć jako potencjalny kupujący.

Odezwij się do mnie, a udzielę Ci informacji, które teksty na Twojej stronie wymagają poprawy i jakie zmiany w nich prowadzić, aby przyciągały czytelników i klientów oraz lepiej pozycjonowały Twoją działalność w sieci.

Omawiana usługa zawiera: 

  • audyt Twoich tekstów na stronie — zweryfikuję, jakich zmian wymagają i dam Ci wskazówki, jak je poprawić,
  • propozycję nowych wersji tekstów – HOME, O MNIE, OFERTY czy innych zakładek,
  • godzinna konsultacja, w trakcie której wspólnie omówimy Twoje teksty i możliwości ich poprawienia, a także wyjaśnię Twoje wątpliwości i odpowiem na pytania.