BACKSTAGE – SLOW ME

Nie samą (slow) karierą człowiek żyję! ; ) 

Dlatego stworzyłam Slow Me 💜

Slow Me to przestrzeń, która wesprze Cię w odnalezieniu osobistej definicji życiowego sukcesu.

To marka dla wszystkich, którzy chcą żyć w rytmie slow – świadomie i uważnie, znajdując jak najwięcej okazji do celebrowania ukochanej zwyczajności 💙 💜 💙

Zapraszam na fanpejdża marki, o TUTAJ.

Znajdziesz tutaj wpisy z refleksami, konsultacje indywidualne, warsztaty oraz kursy online, słowem narzędzia, które pozwolą Ci odzyskać spokój ducha i równowagę wewnętrzną.

Slow Me to przestrzeń dla tych, którzy chcą sobie odpowiedzieć na pytania:

💜 Kim jestem bez mojego odpicowanego życia?

💜 Kim jestem bez tego, co osiągnęłam?

💜 Kim jestem bez tego, pod czym się podpisuję?

Slow Me to inicjatywa, która wesprze Cię w odnalezieniu osobistej definicji życiowego sukcesu. To marka dla wszystkich, którzy chcą żyć w rytmie slow – świadomie i uważnie, znajdując jak najwięcej okazji do celebrowania ukochanej zwyczajności. Slow Me to miejsce, w którym krok po kroku wrócisz do siebie, do tego, co naprawdę cieszy Cię w życiu, co Cię porusza, co Cię przenika. By wyjść z więcej i szybciej do bardziej, uważniej, śmielej. Z zewnątrz do wewnątrz. By celebrować, kreować, leniuchować. Świat pędzi, straszy, wymaga – Ty nie musisz. Odnajdź swoje ścieżki, rytuały, przyjemności. Zacznij życie jeszcze raz.

💙 💙 💙 Kogo tutaj zapraszam?

Zapraszam Kobiety, które się zagalopowały i chciały dopasować, zdobywając kolejne trofea, cele, odhaczały zadania – idealnej matki, kochanki czy dyrektorki. Takie, które mają tego serdecznie dość, które chcą wrócić do swojej natury – odpocząć, odetchnąć, nauczyć się znów oddychać ze spokojem. Te które szukają slow i szukają swoich własnych ścieżek do spełnionego życia po swojemu.

Flagowym produktem Slow Me jest sesja indywidualna.

.