E-booki

Jeśli już wpadam na jakiś pomysł dotyczący dłuższej formy, wpadam na niego tutaj ; ) Na ganku. Na ganku, który okalają girlandy z winogrona.

W mojej głowie kłębi się kilka pomysłów na książki. Kotłują się tam tytuły, narracje, zaczątki i burzliwe zwroty akcji. Ale jak dotąd zdołałam tylko napisać o tym, co straciłam. A straciłam rok.

Pisanie było mi bliskie od zawsze. O tym, jak to się wszystko zaczęło możesz przeczytać w TYM poście na FB ; )

A wracając do straconego roku…

ZUPEŁNIE STRACONY ROK 

Zapraszam Cię w retrospektywną podróż będącą zapisem zupełnie straconego roku.

Na co dzień (Robiąc treningi poziomej kariery, tworząc storytelling dla marek, dostarczając strategie rozwoju dla biznesowych konceptów w duchu slow.) słyszę od ludzi, że był w ich życiu taki czas, którzy uważają za nic nie wart.Czują się nim pokrzywdzeni.Czują, że przeżyli go dla kogoś, zamiast dla siebie albo sądzą, że w ogóle nie żyli, tylko świadczyli pracę / usługi.Chciałabym z tego miejsca powiedzieć tym osobom coś, co mówię samej sobie.Coś, co mówię sobie po źle przeżytym roku.Po straconym, zupełnie straconym roku.

Właśnie dlatego stworzyłam Zupełnie Stracony Rok. Nie sprzedaję tego e-booka, po prostu się nim z Tobą dzielę. Starałam się, by być przygotowany przejrzyście i zrozumiale.

E – book ZUPEŁNIE STRACONY ROK dostępny jest pod poniższym linkiem:

ZUPEŁNIE STRACONY ROK

Jeśli na tę chwilę masz mniej czasu, zachęcam Cię do przeczytania jego fragmentów:

PORUSZAJ SIĘ W TYM, CO JEST

ABSOLUTNE POCZĄTKI 

Jeśli po przeczytaniu e-booka albo jego fragmentów pojawi się w Tobie myśl, którą zechcesz się ze mną podzielić, zapraszam Cię do kontaktu. Po prostu napisz do mnie na FB, link do profilu – tutaj ; )