W tym poście chcę dokładnie i w prostych słowach zilustrować Ci, jak może wyglądać współpraca ze mną. Gdy wchodzisz na moją stronę, w mig orientujesz się, że bliski jest mi styl slow. Ta oryginalna narracja marki często bywa czynnikiem decydującym, który przekonuje moich Klientów do współpracy. Przekonuje ich sam fakt, że potrafię stworzyć ciekawą markę. To zwykle wystarcza do tego, by skontaktować się ze mną i podjąć dalsze rozmowy, które więcej wytłumaczą i przybliżą, jak może wyglądać współpraca ze mną.

Jednak szeroka oferta moich usług i ich bogata różnorodność sprawiają, że można dostać zawrotu głowy.

Z resztą, skąd masz wiedzieć, która usługa będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia? Wiesz, co chcesz osiągnąć, który aspekt Twojego biznesu kuleje albo na jakim etapie rozwoju swojej marki jesteś i co chcesz podkręcić. To ja jestem od tego, by Cię poprowadzić. Założyłam sobie za punkt honoru, by poznać i rozumieć moich Klientów. Jestem szczęśliwa, zapraszając do mojego życia ludzi, którzy realizują własny scenariusz na życie.

NIE WIESZ, CO DALEJ Z TWOJĄ KARIERĄ?

Jeśli obecna sytuacja zawodowa Cię frustruje i z zazdrością spoglądasz na zdjęcia znajomych na Insta, którzy zaczynają dzień od kawy z widokiem na swoją ulubioną ulicę, warto rozważyć SESJĘ SLOW KARIERY, o której przeczytasz TU. To właściwie początek drogi. Punkt orientacyjny. SESJA SLOW KARIERY pokaże Ci, z jaką intencją chcesz pracować, które środowisko pracy jest dla Ciebie zdrowe oraz przybliży Ci ważne dla Ciebie wartości. Sesja pokaże, czy masz szansę przekuć swój projekt tworzony z pasji w pełnowartościowy biznes. Co więcej – poznasz sposoby na to, jak uwolnić się i odpocząć od obecnej sytuacji, nie tracąc przy tym źródła dochodu.

CHCESZ MIEĆ SPÓJNY PLAN NA BIZNES?

Jeżeli już wiesz, że stawiasz na biznes / na pomysł, który ma szansę na tyle się rozwinąć, by dać Ci pracę, przygotowałam dla Ciebie STRATEGIĘ KONCEPTUALNĄ. To raport, który dookreśla wszystkie Twoje zamysły związane z biznesem. STRATEGIA KONCEPTUALNA zamienia Twoją wizję biznesu w spójną jego charakterystykę, zawierającą między innymi pomysł na logo, moodboard, teksty na www, propozycję strony internetowej, cele komunikacyjne, propozycję sesji zdjęciowej oraz odpowiedzi na 10 pytań dotyczących wizerunku i sprzedaży, które wychodzą od Ciebie. Z tą Strategią możesz udać się do projektanta strony, grafika czy zintegrowanej agencji kreatywnej. Posiadanie strategii sprawi, że Twoja marka zostanie zaprojektowana i wyrażona w sposób bliski Twojej wizji. Unikniesz dzięki temu nieprzemawiających do Ciebie sugestii innych specjalistów, którzy uprą się, że “tak będzie dobrze”.

POTRZEBUJESZ COPYWRITERA?

Twoja działalność dopiero rozkwita i nie masz nic, co by ją opisywało? Na stronie www wisi LOREM IPSUM DOLOR? Na już potrzebujesz dokończyć stronę internetową, bo chcesz ją rozliczyć w projekcie dotacyjnym z Urzędu Pracy? A może interesuje Cię stała współpraca copywriterska, np. tworzenie dla Ciebie postów na FB bądź notek na bloga? Mogę Ci pomóc w każdej z tych sytuacji, jak również stworzyć oryginalną szatę narracyjną dla marki, zaproponować nazwy i hasła. Z moją OFERTĄ NA TEKSTY zapoznasz się TUTAJ.

CHCESZ POROZMAWIAĆ O SWOICH DECYZJACH I PRZEANALIZOWAĆ DOTYCHCZASOWE, SAMODZIELNE DZIAŁANIA (NP. PROWADZENIE SOCIAL MEDIÓW, WSTAWIONE TEKSTY NA STRONĘ)?

Samodzielnie zajmujesz się marketingiem w Twojej firmie? Lubisz to zajęcie i wystarcza Ci na to czasu? Gratuluję! Warto jednak od czasu do czasu się kogoś poradzić, zweryfikować swoje pomysły. A nawet powiedzieć coś na głos – magia powiedzenia na głos polega na tym, że zaczynamy patrzeć na problem / sprawę z zupełnie innej perspektywy. Dla tych, które radzą sobie same i czasem chcą wpuścić do swoich utartych i sprawdzających się metod, trochę świeżego spojrzenia – stworzyłam KONSULTACJE MARKETINGOWE.

PORA PRZYJRZEĆ SIĘ PREZENTACJI TWOJEGO BIZNESU Z ZEWNĄTRZ?

Planujesz zrobić rebranding swojej marki? A może po prostu intuicyjnie czujesz, że coś jest z nią nie tak, że jesteś do tyłu z najnowszymi trendami? ANALIZA WIZERUNKOWA MARKI, o której przeczytasz TUTAJ, to metoda ujawnienia, co należało by zmienić. 

Jak widzisz, współpraca ze mną może przebiegać w kilku modelach – skupia się na takich elementach, jak STRATEGIA, ANALIZA, KONCEPT i CONTENT MARKETING (czyli treści).

Zanim podejmiesz decyzję o współpracy, zachęcam Cię jeszcze do zapoznania się z innymi zakładkami, które przybliżają sposób mojego działania.

WIĘCEJ INFORMACJI O TYM, JAK PRACUJĘ.

TUTAJ przeczytasz o mojej SPECJALIZACJI.

A pod TYM linkiem przygotowałam dla Ciebie FAQ.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z kształtem naszej potencjalnej współpracy, zachęcam Cię do kontaktu. Napisz maila – justyna@slowkariera.com lub zadzwoń – 698 577 659. Zanim zaproponuję Ci którąkolwiek z moich usług, zrobię wywiad, który pozwoli mi dokładnie poznać Twoje potrzeby.