KONSULTACJE MARKETINGOWE

KONSULTACJE MARKETINGOWE DLA TWOJEJ AUTORSKIEJ MARKI

Slow Kariera to marka, która powstała, by wspierać w twórczy i konstruktywny sposób tych, którzy znaleźli się na biznesowym  rozdrożu, jak również tych, którzy stale chcą trzymać rękę na pulsie i wybiegać propozycjami rozwoju swojej marki w przyszłość. 

Proponowane przeze mnie konsultacje marketingowe pozwalają odkryć i zgłębić SLOW, jako filozofię podejścia do swojej obecnej sytuacji. 

Czym są konsultacje marketingowe i jak przebiegają?

Konsultacja marketingowa to pełna świadomej obecności, uważności i zaangażowania rozmowa ukierunkowana na znalezienie konstruktywnego wyjścia z uwierającej Cię sytuacji. To rozmowa, która w znaczącej mierze koncentruje się na Twojej osobistej misji, wartościach oraz pożądanym stylu pracy.

Co jest rezultatem konsultacji marketingowej?

W efekcie konsultacji marketingowej, moim Klientom rozjaśniają się myśli, czują oni moc sprawczą i pozbywają się wcześniejszego zamrożenia decyzyjności i spętań. Sesja uświadamia im, że rozwiązanie jest w nich samym. Bardzo często zdarza się, że Klient kończy sesje z poczuciem, że opadła mgła, która zasłaniała mu widok na rozwiązanie.

Komu rekomenduje konsultacje marketingowe?

Konsultacja marketingowa to dobry wybór dla każdego, kto doświadczył jakiegoś zatoru w swoim biznesie czy działalności. Zgłoś się do mnie, jeśli planowane przez Ciebie działania nie idą po Twojej myśli albo jeśli towarzyszy Ci poczucie, że chcesz omówić swoje spostrzeżenia i zamierzenia z kimś, kto zawodowo doradza opłacalne ruchy i jest w stanie ochronić Twoje działania przed nietrafionymi i nieopłacalnymi ruchami.

Konsultacje marketingowe Slow Kariery stworzone zostały dla przedsiębiorczych dusz, które budują swoje biznesy po to, by zapewnić sobie życiową i finansową niezależność. Prognozując rozwój swojego biznesu na Sesjach Wspierających nie będziesz musiała / musiał martwić się czy zyski z prowadzonej przez Ciebie działalności pozwolą Ci na realizację Twoich marzeń i potrzeb.

Moje konsultacje wspierają w tym, by Klienci mogli zapewnić sobie płynność finansową. Wiem, jak wiele trudności przysparza nieodpowiednie zarządzanie firmą, zdobycie nowych klientów czy dobranie najodpowiedniejszych form reklamy i dobranie strategii marketingowej. Zdaję sobie sprawę z tego, jak boli utrata źle zainwestowanych środków albo kiedy planowane przez Ciebie działania zostają ograniczone z przyczyn przez Ciebie niezależnych.

UNIKNIJ TEGO, DZIĘKI PRZEWIDYWANIU I PLANOWANIU NA KONSULTACJACH!

Konsultacja wspierająca Twój biznes pozwoli Ci poznać pewne prawidłowości rządzące niezmienne światem marketingu małych firm i działalności freelancerskiej. Dzięki temu przygotujesz efektywne i lekkie działania zapewniające zysk.

PRZYKŁADOWE TEMATY KONSULTACJI MARKETINGOWYCH:

ZADBAJ O STRATEGIĘ SPÓJNOŚCI

Angażujesz się w prowadzenie biznesu, ale Twoje rezultaty są niezadowalające?Twoja oferta spotyka się z rzadkim zainteresowaniem i ciągle musisz walczyć o klientów?Zastanawiasz się w czym tkwi problem?

Być może problem tkwi w braku spójności, a to właśnie spójność sprzedaje. Na Sesji Wspierającej sprawdzimy, jakie wrażenie w pierwszym kontakcie robi Twoja marka i czy aby na pewno takie, jak sobie życzysz. Czytelność, zdolność przyciągania, budzenie ciepłych i znajomych odczuć – to właśnie te czynniki decydują o tym, że potencjalny klient ma ochotę poznać markę bliżej i skorzystać z jej oferty.

Warto przyjrzeć się sposobowi, w jaki prezentuje się Twoja marka w sieci i wyeliminować to, co nie służy jej atrakcyjności i konkurencyjności oraz zadbać o większą harmonię wizerunkową oraz komunikacyjną.

SPRZEDAWAJ DZIĘKI RELACJOM

Marketing relacyjny to metoda sprzedażowa dla tych, którzy nie lubią sprzedawać.Lubisz ludzi? Potrafisz wyczuć moment? Jesteś pewna wartości swoich usług? Spróbuj marketingu relacyjnego. Dzięki Twojej otwartości dostarczysz klientom to, czego potrzebują.

Zaskocz nowymi pomysłami na sprzedaż.

POSTAW NA ORYGINALNOŚĆ I KONKURENCYJNOŚĆ

Twój biznes jest niszowy i innowacyjny, jednak czujesz na plecach oddech konkurencji? Biznes ma to do siebie, że chwytny pomysł błyskawicznie zostaje adaptowany i powielany. Nie masz wpływu na to, że ktoś wykorzysta tę samą tendencję czy modę, ale masz wpływ na to, których klienci skorzystają z Twojej oferty, a który z oferty konkurencji.

TWÓJ TEMAT

Podane wyżej tematy to propozycje określające najczęstsze problemy w biznesie. Równie dobrze możemy się zająć Twoim tematem, kwestiami, które obecnie Cię nurtują.

Możemy również porozmawiać o tym, jak:

  • stworzyć autentyczną i wiarygodną markę osobistą,
  • zorganizować sobie pracę dzięki dzieleniu jej na poszczególne bloki,
  • pracować zgodnie z Twoimi osobistymi wartościami i rytmem, w jakim żyjesz,
  • zacząć działać strategicznie i metodycznie,
  • precyzyjniej dookreślić Twoją grupę docelową i sformułować odpowiednie komunikaty sprzedażowe,
  • wdrożyć opracowaną strategię / wskazówki z konsultacji z ekspertem.