ROLA

Moją rolą jest być tu i teraz.

Tu, gdzie jestem potrzebna i teraz, gdy pojawia się przestrzeń na zareagowanie.

Jestem trenerką slow biznesu, strategiem i storytellerką.

Przybliżam ideę SLOW w tworzeniu własnego biznesu i ścieżki kariery, kierując aspiracje w kierunku odnajdowania osobistych wartości. Zajmuję się tworzeniem nowych marek i porządkowaniem oraz zmianą tych istniejących. Nadaję im znaczenie, sprawiając, że stają się czymś więcej niż produktami. Pomagam skupić się na strategii i tym, co naprawdę ważne w marketingu. Pracuję z markami, które potrzebują uatrakcyjnić narrację i komunikację, a także tworzę koncepty na nowe marki, dając im perspektywy na przyszłość.

Pracuję przede wszystkim z markami w rytmie slow – posiadającymi duszę i misję. 

Od momentu powstania Slow Kariery, czyli od 2016 roku, opracowałam własną metodologię, która pozwala mi z sukcesami angażować klientów w proces pracy nad strategią i narracją. 

Moi klienci mówią, że współpraca ze mną dostarcza im nowych możliwości. 

POZNAJ WARTOŚCI PROPAGOWANE PRZEZ SLOW KARIERĘ, KLIKAJĄC TUTAJ.

Wspieram, współtworzę, proponuję, koryguję i nakreślam. Moja obecność w Twoim autorskim biznesie sprawi, że zyska on na uwidocznieniu misji i indywidualnych wartości.

We współpracy z moimi klientami: przygotowuję treści wizerunkowo – sprzedażowe, tworzę strategie (sprzedażowe / rozwoju marki), udzielam konsultacji marketingowych, przeprowadzam sesje wspierające.

Zobacz, jaką rolę odegrałam w życiu moich (wybranych) Klientów:

Zapraszam do współpracy!