TRENING REGENERACYJNY

Witaj 💛

Nie potrafisz mentalnie odejść z pracy nawet na moment?

A chciałabyś.

Chciałabyś, bo masz pomysł na rozwinięcie swojego pasjo – biznesu.

Chciałabyś, bo to wszystko już za długo trwa i wiesz, że nie uzyskasz już nic więcej. Ten etap zależności od etatu i pracy w takim systemie już Cię zaczyna uwierać i po prostu nie pasować do Ciebie, nowej Ciebie.

Z tyłu głowy tłucze Ci się myśl o własnym biznesie, ale nie wiesz, jak zacząć? Zbyt Ci wygodnie na swoim stanowisku, które z jednej strony ogranicza, a z drugiej przynosi pewne profity? Jednak . . . chciałabyś z kimś przegadać ten temat szansy na własny biznes?

Też tak niegdyś miewałam. Nie chciałam się oderwać, spalałam się z rozkoszą. Byłam rozdarta pomiędzy pracą dla kogoś, a dla siebie. Emocje z pracy zaczęły mi zastępować wszystkie inne.

Dziś wiem, jakie to niszczące. Wiem, jak przezroczystą można się czuć, kiedy już przestanie się być częścią tego dramatu.

Dlatego tak ważne jest, byś się teraz zatrzymała. Odpoczęła. Prawdziwie zregenerowała. Dostrzegła proste przejawy życia. Poza pracą. Coś równie ważnego, nasyconego, znaczącego. Na spokojnie zastanowiła się, czy jest w Twoim życiu miejsce na Twój biznes, bez odchodzenia z pracy na etacie. Na razie.

Zapraszam Cię na TRENING REGENERACYJNY W RYTMIE SLOW, autorski produkt marki Slow Kariera* : )Rozmowę, wypełnioną medytacją i indywidualnymi ćwiczeniami, które pozwolą Ci znaleźć w wykonywanej pracy nową jakość oraz przestrzeń i sposoby na oderwanie się od niej.

Trening pozwoli Ci odkryć, jaki model pracy jest dla Ciebie zdrowszy i szczerze satysfakcjonujący. Wspólnie znajdziemy rozwiązania problemów, które na tę chwilę wydają Ci się nie do ruszenia. Po Treningu poczujesz się, jak po urlopie : )