Wartości

POZNAJ WARTOŚCI, NA KTÓRYCH OPIERA SIĘ MARKA SLOW KARIERA!

ENERGIA

Czy SLOW KARIERA może być energetyczna? Oczywiście. To pozytywne wibracje nakręcają nas do działania, tworzą magnetyzm, który przyciąga. Energia jest potrzebna w każdej dziedzinie życia. Stworzenie odpowiedniej energii dla Twojego biznesu to jeden z elementów naszej wspólnej pracy.

MOTYWACJA WEWNĘTRZNA

Tworzymy biznes w zgodzie z Twoimi celami i możliwościami. Dla klientów, ale również dla Ciebie – to naprawdę się nie wyklucza! Chcę, aby Twoja marka była prowadzona w sposób zgodny z Twoim stylem życia.

DOBROSTAN

Celowo – dobrostan, nie luksus. Za dobrostanem idzie spokój i dążenie do celu, które pozwala przekładać energię na zaspokajanie potrzeb. Luksus może być dostępny, a dobrostan jest praktykowany.

INTEGRALNOŚĆ

Spójność i konsekwencja pozwalają osiągać trwałe efekty. Każda zmiana powinna mieć konkretny powód. Trzymanie się założonego konceptu pozwala na tworzenie biznesu w rytmie slow.

PRZESTRZEŃ

To miejsce na realizację celów i doświadczanie wszystkiego, co nas otacza. Dzięki przestrzeni możemy naprawdę poczuć i poznać rytm slow w budowaniu biznesu i codziennej pracy.

ADEKWATNOŚĆ

Wolność od pretensjonalności i niezweryfikowanych oczekiwań. Mądre zaangażowanie. Spokój, który towarzyszy właściwym ukierunkowaniom.