Wykształcenie

Gdy 10 lat temu decydowałam się na (licencjackie) studia z kulturoznawstwa, czułam, że czeka mnie dzięki nim uważne, pełne zrozumienia dla ludzi i zjawisk, nietuzinkowe życie. Nie myliłam się. 3 lata studiowania animacji kultury i jednoczesnych praktyk w obszarze animacji czasu wolnego i marketingu miejskiego, wzbogaciły mnie o umiejętność myślenia projektowego, ekspresji oraz pracy w szumie informacyjnym. Dziś, dzięki studiom na kulturoznawstwie potrafię pracować z ludźmi różnych środowisk, stylów życia i poglądów na świat.

Gdy 7 lat temu, na skutek niedostania się na Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne, dostałam się na socjologię, ze specjalnością – studia miejskie, pierwszą moją myślą było “Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy. Zdecydowanie wolę wieś, ale może skoro mieszkam w mieście to warto dowiedzieć się o nim czegoś “od środka”? To była dobra decyzja i jeszcze lepsze kompetencje. Dziś, dzięki studiom na socjologii miasta, posiadam niezbędną wiedzę i kompetencje, by doradzać w kwestii tworzenia i promowania biznesów w kameralnych środowiskach miejskich.

Gdy 6 lat temu podejmowałam studia podyplomowe z zarządzania, wiedziałam, że naświetlą mi one prowadzenie swojego biznesu od strony formalnej i procesowej. Nie myliłam się. Z z pracą dyplomową z obszaru zarządzania marką osobistą niezwykle łatwo przychodzi mi proponować moim Klientom rozwiązania optymalne i skuteczne, które jednocześnie zachowują ich autentyczność.